Vefat İlanları

EMİNE ÜSTÜNSOY 2019-06-12

Atatürk Mahallesi Sakinlerinden Nermin, Neriman Ve Asiye'nin Anneleri Emekli Öğretmen Mehmet Üstünsoy'un Eşi  Emine Üstünsoy  Vefat  Etmiştir. Cenazesi Bugün Merkez Camiinde Kılınacak İkindi Namazını Müteakip  Safranbolu Şehir Mezarlığına Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı Olarak Merhumeye  Allah’tan Rahmet Kederli Ailesine Başsağlığı Dileriz. 

İSMAİL ÖZTÜRK 2019-06-11

Karapınar Köyü Çağdaş Sitesi Sakinlerinden Ahmet Öztürk'ün Abisi Hüseyin Ve Ayşe Öztürk'ün Babaları Mesut, Murat Ve Halil Öztürk'ün Amcaları İsmail Öztürk Vefat  Etmiştir. Cenazesi Bugün Karapınar  Köyü  Camiinde Kılınacak Öğle Namazını Müteakip  Karapınar Aile  Mezarlığına Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı Olarak Merhuma  Allah’tan Rahmet Kederli Ailesine Başsağlığı Dileriz.  

HACI ADİL AYHAN 2019-06-11

Karabük Ortaca Köyü Güney Mahallesi Halkından Emek Mahallesi Doğan Sitesi Sakinlerinden Muzaffer Ve Sadık'ın Abileri Adil, Adem Ayhan, Seher Özata Ve Sabiye Karataş'ın Babaları Hacı Ayşe Ayhan'ın Eşi Hacı Adil Ayhan  Vefat  Etmiştir. Cenazesi Bugün Emek Siteler  Camiinde Kılınacak Öğle Namazını Müteakip  Safranbolu Şehir Mezarlığına Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı Olarak Merhuma  Allah’tan Rahmet Kederli Ailesine Başsağlığı Dileriz.

TUFAN ÖZKUR 2019-06-11

Kardemir Emeklisi Mehmet Özkur Ve Saime Özkur'un Oğulları Oktay, Tuncay Özkur'un Kardeşleri Şemi Özkur'un Eşi Tufan Özkur  Vefat  Etmiştir. Cenazesi Bugün Merkez Camiinde Kılınacak Öğle Namazını Müteakip  Safranbolu Şehir Mezarlığına Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı Olarak Merhuma  Allah’tan Rahmet Kederli Ailesine Başsağlığı Dileriz.

SÜHEYLA BİLİMLİ 2019-06-10

Demir Çelikten Emekli Metin Bilimli'nin Eşi Uğur , Selim Ve Ömer Bilimli'nin Annesi  Süheyla Bilimli Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Karabük Şirinevler Camiinde Kılınacak  İkindi Namazını Müteakip Karabük  Şehir  Mezarlığına Defnedilecektir. Belediye Başkanlığı Olarak Merhumeye  Allah’tan Rahmet Kederli Ailesine Başsağlığı Dileriz.