Safranbolu Sakini


Hava Durumu


Kuruluş Yılı


Dekar Safran Tarımı

E-BELEDİYE

Belediyemizin E-Belediye sayfasına ulaşmak ve sorgulama yapmak için tıklayınız

BEYAZ MASA

Belediyemize olan taleplerinizi beyaz masa formunu doldurarak bize ulaştırın

CANLI DESTEK

09:00 – 18:00 saatleri arasında canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz

Mimar Elif KÖSE

Belediye Başkanı

Emek Mahallesinde İftar Coşkusu

Safranbolu Belediyesi geleneksel mahalle iftarları Emek Mahallesi ile devam etti.

Yunus Emre Camii önünde verilen iftar yemeğine mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Akşam namazına bir saat kala iftar alanına gelen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye mahalle sakinleri ve gençlerin ilgisi gözlerden kaçmazken Köse, özellikle gençlerle uzun süre sohbet etti.

Mahalle sakinleri ile de sohbet eden Başkan Köse orucunu vatandaşlarla beraber açtı. Duanın ardından kısa bir konuşma yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Ramazan ayının birlik, beraberli duygularının en yüksek seviyede yaşandığı ay olduğunu ifade ederken; “ Bizimle birlikte yemeğinizi, sofranızı paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Dualarımız  ve tuttuğumuz oruçların kabul olmasını diliyorum” dedi.

Vali Gürel’den Başkan Köse’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Karabük Valisi Fuat Gürel, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vali Gürel’in ziyaretinde Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal ve Ahmet Şahin’de hazır bulundu.

Belediye Başkanlığı Makamında sohbet ve karşılıklı fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyarette Başkan Köse ile bir süre sohbet eden Vali Fuat Gürel, hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Köse, nazik ziyaretinden ve iyi dileklerinden dolayı Sayın Valimize teşekkür ediyorum” dedi.

Sansev’de Ödül Alan Öğrenciler Başkan Köse’yi Ziyaret Etti

Sansev 7. İstanbul Uluslararası Çoksesli Korolar Festivalinde En İyi Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği ödülü alan My Koleji öğrencileri Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret ettiler.

30 kişilik gurubunu ağırlayan Başkan Köse; “ Çocuklarımız eğitim alanında olduğu dibi, sosyal yaşam ve çeşitli branşlarda da önemli aşarılar alarak bizleri gururlandırmaya devam ediyorlar. My Kolej öğrencilerimiz de Sansev gibi önemli bir platformda yakaladıkları başarı ile bizleri mutlu ettiler. Ben Okul Müdürümüz, öğretmenlerimiz ve tabii ki evlatlarımızı bir kez daha tebrik ediyor, başarılarını devamını diliyorum” dedi.

Belediye olarak çocuklara ve gençlere her zaman destek olacaklarını hatırlatan Köse; “ Geleceğimizin teminatı gençlerimizin her zaman yanlarındayız” diye konuştu.

Başkan Köse, Şehit Aileleri, Gazilerimiz ve Dezavantajlılar İle İftarda Buluştu

Safranbolu Belediyesi geleneksel Mahalle İftarları Şehit Aileleri, Gazilerimiz ve Dezavantajlılara verilen iftar ile devam etti.

İftara yemeğine Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal, Ahmet Şahin, Şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve dezavantajlı vatandaşlar katıldı.

İftar programına katılan vatandaşlarla teker teke ilgilenen Başkan Köse’ye vatandaşların yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı.

Oruçların açılması ve yapılan duanın ardından konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “ İftar programımıza iştirak eden herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 Bir ramazan akşamında daha Safranbolulu hemşerileri ile aynı sofrada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Köse; “ Değerli hemşerilerim, bildiğiniz gibi Ramazan Ayı birlik beraberliğin, paylaşımın en yüksek seviyede olduğu özel bir ay. Böyle bir günde de sizlerle birlikte olmaktan, yemeğimizi paylaşmaktan onur duyduk. Bir kez daha sizlere ve bizimle iftarını paylaşan değerli hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, oruçlarımızın ve dualarımızın kabul olmasını diliyorum” dedi.

Belediye Bugün Ne Yapıyor?


2018

ETKİNLİKLER