Aranacak kelimeleri giriniz:

Safranbolu Kurban Bayramını Huzur İçerisinde Kutladı

Kayıt Tarihi : 05 Eylül 2017 Bu haber 402 defa okundu

Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER'in ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde Safranbolu Protokolü de hazır bulundu.


Protokol üyeleri ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Ürkmezer, Gerek kaymakamlık gerekse Belediyenin bu güzel dokuyu yaşamaya gelenlere yine bu dokuya uygun misafirperverlikle  hizmet edeceğini söyledi.


Safranbolu'da ikinci Bayramını geçirdiğini ifade eden Ürkmezer" inşallah her günümüz böyle bayram tadında geçer. Bu vesile ile Başta Safranbolulu vatandaşlarımız ve Cennet Vatanımız olmak üzere tüm İslam âleminin bayramlarını tebrik ediyor, bayramın tüm insanlığa barış, huzur getirmesini niyaz ediyorum" dedi.


Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan ise, bayramların, dostluğun, paylaşmanın, borlikteliğin en üst seviyelere çıktığı günler olduğunu söylerken" Cenabı Hakka şükürler olsun ki bezlere böyleri günleri nasip etmiş. Ben bu vesile ile özellikle Müslüman kardeslerimizin maruz kaldiğı zulümlerin sona ermesini diliyor, sizlerin bayramlarını kutluyorum"dedi.


Konuşmaların ardından geleneksel hale gelen bayram ziyaretlerine geçildi.

Safranbolu Kaymakamı/Belediye Baskanı Fatih Ürkmezer ve beraberindeki heyet sırası ile İlçe Jandarma Komutanlığı, 125. Uzman Jandarma Eğitim Alayı, Emniyet Müdürlüğü, Sevgi Evleri ziyeretlerinde bulundular.
Program Şehit Ailelerinin ziyaretleri ile son buldu.


Ürkmezer ve protokol üyeleri Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü de ziyaret ederek nöbette bulunan ekiplere kolaylıklar dilediler.


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi