Aranacak kelimeleri giriniz:

Okul Bahçeleri Işıl Işıl

Kayıt Tarihi : 11 Eylül 2017 Bu haber 401 defa okundu

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer’in talimatıyla Safranbolu’daki okulların bahçelerinin temizliği tamamlanıyor.

Ürkmezer yaptığı açıklamada, her fırsatta eğitime destek olduklarını ve destek vermeye devam edeceklerini, eğitim öğretim dönemi başlamadan evvel okul bahçelerinde ve çevresinde temizlik çalışmaları yaptıklarını bu çalışmaların yıl içerisine de yayılacağını söyledi.

Eğitime büyük önem verdiğini kaydeden Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Ürkmezer; ''Çocuklarımızın sağlıklı olması, zihinlerinin açık ve ülkemize faydalı evlatlar olarak yetişmesi dileklerimi ifade etmek istiyorum. Bilindiği üzere Safranbolu Belediyesi olarak her fırsatta eğitime dolayısı ile geleceğimiz olan çocuklarımıza destek olacağımızı ifade ediyoruz. Yeni öğretim yılında inşallah evlatlarımıza imkanlar zarfında destek olacağız. Bu kapsamda Safranbolu’muzda bulunan tüm okullarımızın bahçelerinde önce süpürme işlemi sonrada basınçlı su ile yıkama çalışmalarımızı sürdürüyoruz . Dönem içerisinde de devam edeceğiz. Bu vesile ile, 2017- 2018 eğitim yılında tüm öğretmen, öğrencilerimiz ve velileri ile eğitim camiasına hizmet veren tüm kardeşlerime bir kez daha başarılar diliyorum'' dedi.


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi