Aranacak kelimeleri giriniz:

Belediye Zabıta Müdürlüğünden Ürkmezer’e Ziyaret

Kayıt Tarihi : 08 Eylül 2017 Bu haber 350 defa okundu

Safranbolu Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Yılmaz ve Belediye Zabıta Müdürlüğü Personeli, Zabıta Haftası dolayısıyla Safranbolu Kaymakamı /Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer’i makamında ziyaret etti.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyleyen Ürkmezer, Zabıta Haftası’nın bu yıl 191’inci yıl dönümünü kutladıklarını  söyledi.

Ürkmezer “Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan Belediye Zabıta Müdürlüğü, vatandaşın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir, Zabıta Teşkilatımız aynı zamanda Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Zabıta Müdürlüğümüz bütün personeli ile vatandaşlarımızın her zaman yanında ve hizmetindedir. Bu vesile ile bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Safranbolu Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer Safranbolu Belediyesi Zabıta Müdürü ve Zabıta memurları ile bir süre daha sohbet etti.
 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi