Aranacak kelimeleri giriniz:

Başkan Aksoy " Halkımız Ne İsterse O Olacak "

Kayıt Tarihi : 16 Nisan 2017 Bu haber 611 defa okundu

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy Referandum oyunu sabah saatlerinde geldiği Safranbolu Atatürk Anadolu Lisesinde kullandı.

Saat 10.00'da eşi ile birlikte oyunu kullanan Başkan Aksoy, sandık Başkanları ve görevlilere kolaylıklar diledikten sonra basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı.

Halkımız ne isterse o olacak diyen Aksoy; " öncelikle yapılan halk oylamasının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Demokrasi işte bu. Bundan sonra geleceğimizi, nasıl yönetileceğimizi halkımızın oyu ile belirliyoruz. Yani halkımız ne ister ise o olacak. Bu günkü tercihleri doğrultusunda yönetim şeklimiz belirlenecek. Biz hep bunu istedik. Yani darbele ile değil halk tarafından yapılmasını halkın istediğinin olmasını arzu ediyoruz. Bizde bunun bir gereği olarak geldik ve oyumuzu kullandık. Sonuç ne çıkarsa çıksın milletimiz karlı çıkacaktır" dedi.

Safranbolu'da katılımın yüksek olduğunu gördüğünü kaydeden Başkan Aksoy, umarın her seçimde olduğu gibi Safranbolu'muzda herhangi bir tatsızlık olmadan referandum sürecini tamamlayacağız. Bu vesile ile sandık başlarında görev yapan tüm hemşerilerime de kolaylıklar diliyorum. şeklinde konuştu.


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi